Ubytování v obci

Překlad (translations)

◄ ZPĚT NA NABÍDKUZPĚT NA STANDARDNÍ PODOBU STRÁNEK

Penzion U Zeleného Stromu

Penzion U Zeleného Stromu má za sebou mnohaletou tradici. Po nedávné kompletní rekonstrukci opět může být příjemnou zastávkou na Vašich toulkách. A nejen to, díky své poloze je dokonce ideálním výchozím bodem. Ne nadarmo je Telnice je nazývána jedním z rájů Krušných hor. Celoročně nabízí mnoho možností, jak aktivně trávit volný čas rodinám, jednotlivcům i větším skupinám.

Penzion s restaurací Vám poskytnou příjemné zázemí a Vám už nice nebude bránit v příjemném prožití volných dní. Neváhejte se obrátit na naši obsluhu nebo nás kontaktovat emailem, rádi Vám pomůžeme s naplánováním Vašich výletů.

Nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaných 2 lůžkových pokojích s možností snídaně přímo v restauraci. K dispozici je i apartmán pro 4 osoby.

GPS: 50° 43′ 40.451″N  13° 57′ 51.077″E

zobrazit v mapě