Ubytování v obci

Překlad (translations)

◄ ZPĚT NA NABÍDKUZPĚT NA STANDARDNÍ PODOBU STRÁNEK

Chata U Vleku

V Chatě u vleku naleznete příjemné prostředí k ubytování ve 2 - 6 lůžkových pokojích, domácí kuchyni ve stylově zařízené restauraci a ochotný personál, který se o vás bude starat po celou dobu vašeho pobytu. Restaurace je nekuřácká.Vynikající umístění "Chaty u vleku" přímo uprostřed lyžařského areálu pouhých 50 m od nové sedačkové lanovky s 6 vleky, 10 sjezdovkami u bezplatného centrálního parkoviště. V zimním období je možno využívat i běžecké trasy na hřebenu Krušných hor, které jsou dostupné vlekem přímo od chaty. Lyžařské středisko disponuje sněžnými děly po celé délce tratí a ve večerních hodinách je možno dosáhnout nevšedních zážitků, které vám přináší noční lyžování. V jarních a letních měsících je možno Chatu u vleku využívat jako rekreační objekt, ke svatebním hostinám, pořádání párty, seminářům, školám v přírodě, školících akcí, táborů apod. V letním období lze využít turistické trasy k pěší turistice a nebo jízdě na kolech. Ve středisku a jeho okolí je množství širokých lesních cest a s běžeckými trasami je to poměrně hustá síť pro jízdu na horských i trekingových kolech. A pokud by Vám to bylo málo, tak na hranice s Německem jsou to pouhé 4 km a tam je mnoho lyžařských a v létě cyklistických cest. 5 km od chaty je hezký rybník vhodný ke koupání, ke kterému dojedete jak autem, tak příjemnou lesní cestou na kolech.

V Chatě u vleku naleznete příjemné prostředí k ubytování ve 2 - 6 lůžkových pokojích, domácí kuchyni ve stylově zařízené restauraci a ochotný personál, který se o vás bude starat po celou dobu vašeho pobytu. Restaurace je nekuřácká.Vynikající umístění "Chaty u vleku" přímo uprostřed lyžařského areálu pouhých 50 m od nové sedačkové lanovky s 6 vleky, 10 sjezdovkami u bezplatného centrálního parkoviště. V zimním období je možno využívat i běžecké trasy na hřebenu Krušných hor, které jsou dostupné vlekem přímo od chaty. Lyžařské středisko disponuje sněžnými děly po celé délce tratí a ve večerních hodinách je možno dosáhnout nevšedních zážitků, které vám přináší noční lyžování. V jarních a letních měsících je možno Chatu u vleku využívat jako rekreační objekt, ke svatebním hostinám, pořádání párty, seminářům, školám v přírodě, školících akcí, táborů apod. V letním období lze využít turistické trasy k pěší turistice a nebo jízdě na kolech. Ve středisku a jeho okolí je množství širokých lesních cest a s běžeckými trasami je to poměrně hustá síť pro jízdu na horských i trekingových kolech. A pokud by Vám to bylo málo, tak na hranice s Německem jsou to pouhé 4 km a tam je mnoho lyžařských a v létě cyklistických cest.  5 km od chaty je hezký rybník vhodný ke koupání, ke kterému dojedete jak autem, tak příjemnou lesní cestou na kolech.

GPS: 50° 44′ 5.391″N  13° 55′ 22.173″E

zobrazit v mapě